Участь в Міжнародній конференції

Відбувся заключний етап проекту - Міжнародна конференція «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн В4 для країн Східного партнерства». Захід відвідали учасники проекту, представники організацій-партнерів з країн Вишеградської четвірки, експерти проекту, представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ та бізнесу з України та Молдови. Всього на конференції було зареєстровано 200 учасників.
Під час заходу представники пілотних громад з України і Молдови презентували отриманий досвід під час реалізації проекту та розроблені стратегії розвитку їх громад. Партнери розповіли про досвід країн Вишеградської четвірки в сфері стратегічного планування та управління територіальними громадами, а експерти представили методичні рекомендації з розробки стратегій розвитку громад, які напрацювали протягом проекту.
В даній конференції прийняв участь сільський голова с.Плебанівка А.А. Майданюк разом з головою громадської ради І.В.Низькоклоном, де отримали корисну інформацію про розвиток територіальних громад за кордоном а також обмінялись контактами про подальшу роботу у розвитку громад.