Новорічний концерт

28-29 грудня 2016 року в актовій залі Плебанівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся новорічний концерт. На сцені виступали учні нашої школи, активну участь прийняли як молодші, так і учні старших класів. Діти подарували святковий настрій та чудові враження.

Концерт розпочали  наймолодші таланти – учні молодших класів, які порадували батьків, вчителів та всіх присутніх новорічними віршиками, піснями, танцями, хороводами, виставами та колядками. Здивували гостей «Новорічним шоу» та заставили гостей поринути у дитинство, у світ мультфільмів.

Яскравим продовженням свята стали виступи учнів середніх класів. Діти вразили веселими виставами, запальними танцями та неймовірними голосами, подарували море емоцій та гарного настрою. Разом з дітьми гості перенеслися  у чарівний світ казок та кіно, а також, ще раз відчули вольовий дух українського народу.

У фіналі концерту виступили найстарші учні, вони проявили всі свої таланти та здібності: від написання сценарію - до майстерної гри на сцені. На відміну від молодших школярів, тут виступ був вже більш професійним і динамічнішим. Старшокласники показали цікаві сценки, вразили своїми костюмами, заспівали українські колядки, запалили зал своїми танцями та голосистими піснями, а головне – підняли усім присутнім на святі передноворічний настрій.

Після новорічного концерту усі діти отримали подарунки від Діда Мороза. А також для старшокласників був організований Новорічний вечір.

Згідно встановлених традицій щороку найстарші учні прикрашають зал. Так було і цього разу. Одинадцятикласники відповідально віднеслися до цього та використали цікаві ідеї. Також велику участь у підготовці до Нового року взяли й учні початкових класів. Святковий настрій підхватила вся школа: кожен клас прикрасив свою класну кімнату, коридори та актовий зал. Старші та середні класи проявили свої творчі здібності у вітальних новорічних стінгазетах, та в новорічних композиціях. Молодці!!!

Учні дуже добре і якісно підготувалися та виступили, номери у їх виконанні були яскравими і концертними. Викладачі показали високий професійний рівень підготовки, велике бажання працювати з дітьми та виступати на сцені. Заповнений зал школи зустрічав артистів гучними оплесками та вигуками «Браво!», що свідчить - такі концерти дуже потрібні, адже вони дарують гостям хороший настрій та позитивні емоції.